RTE Forside

R. Teige Elektro AS

Lønningsflaten 26
5258 Blomsterdalen

Tlf:
Fax:

55 22 75 30
55 22 78 78

Gå til skjema

Du har lagt til 0 produkt(er)

Nødlys

På denne siden finner du informasjon om LOGICA desentraliserte nødlys systemer hvor batteri er innebygget i armaturene og systemet overvåkes og driftes via BUS eller trådløst FM fra PC med norsk programvare.

LOGICA Programvare for PC

LOGICA Programvare for PC

Logica VISUAL er et meget brukervennlig program til PC for styring, overvåkning, testing og automatisk loggføring av tilstanden på et Logica BUS eller FM system. Programmet er på Norsk og dekker alle krav til testing og kontroll for Norske og Europeske forhold. En programvare lisens kan styre 40 anlegg.

LOCICA BUS nødlys system

LOCICA BUS nødlys system

Logica BUS systemet trenger en upolarisert 2 leder parallell / stjerne koblet BUS mellom armaturene. En sentral kan tilknyttes 128 aramturer. Alle Beghelli armaturene som på disse sidene er merket med LOGICA og LOCICA FM kan tilknyttes et slikt system.

LOGICA FM trådløst nødlys system

LOGICA FM trådløst nødlys system

Logica FM systemet kommuniserer trådløst med adressert FM antenne montert inne i armaturen. En sentral kan tilknyttes 990 aramturer. Alle Beghelli armaturene på disse sidene er merket med LOGICA og LOCICA FM kan tilknyttes et slikt system.